בחירת האוכל המתאים ביותר לכלב שלכם

בחירת האוכל המתאים ביותר לכלב שלכם

תוכן עניינים

כל מי שיש לו כלב מכיר את זה, הגיע הזמן לקנות אוכל לכלב והשוק מוצף במותגים שכולם מבטיחים איכות מיטבית. המותגים נראים טוב, מושכים את העין, רכיבי המזון נראים מעולה בכל המותגים, אך בכל זאת אנו מוצאים את עצמנו עומדים מול המבחר הענק וחושבים לעצמנו – איזה אוכל הכי מתאים לכלב שלי? האם אוכל של פורינה? האם GO לכלבים? האם דוגלי? בכתבה הבאה נעזור לכם להחליט איך לבחור את האוכל המתאים ביותר עבור הכלב שלכם.

התאמת אוכל לכלבים בהתאם לסוג ומצב הכלב

כי חשוב, מעבר לכל מותג או כל דבר אחר שיבטיחו לכם, זה להתאים את האוכל לגזע והמצב הבריאותי של הכלב. לפעמים, גזעים שונים צריכים אוכל לכלבים מסוג שונה, לדוגמא גזעים שצריכים טיפוח פרווה באופן קבוע, יצטרכו אוכל לכלבים שיש בו במיוחד ויטמינים שנועדו לפרווה, למרות שהויטמינים האלה קיימים כמעט בכל מותג מזון, יש סדרות מסוימות של מזון שנותנות דגש על הפרווה. דוגמא נוספת היא, אם הכלב שלכם הוא מגזע שיש לו נטייה לבעיות אגן, כמו רועים גרמניים, לברדורים ועוד גזעים, אז כדאי לקנות אוכל לכלבים עם מינרלים וויטמינים שיכולים לעזור במניעת הבעיות האלו.

אוכל לכלבים
אוכל לכלבים

עוד דבר מאוד חשוב הוא להתייחס למשקל הכלב, אם הכלב שלכם בעודף משקל, אתם צריכים לקנות לו אוכל שהוא דיאטטי. או שאם לכלב שלכם יש בעיות ספציפיות, כמו בעיות עור, בעיות כבד וכו', צריך לקנות אוכל רפואי שמתאים ספציפית לכל בעיה. כמובן שחייבים להתייעץ עם וטרינר ועם המוכרים בחנות לפני כל רכישה של שק מזון, במיוחד אם אתם צריכים אוכל רפואי לכלבים.

האם ללכת על היצרנים הותיקים או החדשים?

גם היצרנים הותיקים וגם החדשים מייצרים בדרך כלל מזון איכותי מאוד לכלבים. אך בגלל שהשוק מוצף במותגים רבים, לא היינו ממליצים ללכת על יצרנים שאינם מוכרים בכלל. תמיד כדאי ללכת על יצרן שיש עליו ביקורות באינטרנט ושניתן לקבל מהם פרספקטיבה על טיב המזון.

חשוב לראות שעל כל שק אוכל לכלבים רשומים הערכים התזונתיים המדויקים והמרכיבים, ושהמזון קיבל את כל האישורים הוטרינריים הנדרשים. בנוסף, כדאי מאוד לרכוש מזון לכלבים שיוצר במדינות כמו גרמניה, אנגליה, קנדה וארה"ב, מכיוון שמדינות אלו ישנן חברות שמשקיעות כספים רבים על מחקר ועל ייצור מוצרים איכותיים במיוחד, וזה יכול להבטיח לכם שאתם מקבלים אוכל לכלב שלכם שהוא הטופ של הטופ.

צריכים ייעוץ בנוגע לאוכל לכלבים? באנימל שופ תמצאו את כל המותגים וייעוץ מקצועי לבחירת אוכל לכלבים שמושלם לכלב שלכם.

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו